Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Acest website nu foloseste nici un sistem de tracking pentru a obtine statistici despre utilizatori anonimi
-17% Bicicleta electrica Merida eSPRESSO 600, 2018, albastru
Cadru: eSPRESSO E8000
Marimi cadru: S (47 cm)
Furca: Suntour NEX-E25 DS, 15mm bolt through
Schimbator spate: Shimano Deore Shadow+
Manete schimbator: Shimano Deore
Manete frana: atasate
Frane: Shimano M315 hydraulic disc brakes, 180mm centrelock rotors
Chainwheel: Shimano CRE80-B 38
Aparatoare lant: SW-CG-173A
Lant: KMC X10e
Butuci: 15mm front hub
Jante: MERIDA 7 Comp CR
Freewheel: Shimano HG500, 10 speed, 11-42 teeth
Anvelope: Continental Ride Tour 42c with reflective strip
Spite: Black stainless
Pipa ghidon: MERIDA Expert OS 17
Ghidon: MERIDA Expert Oversize clamp, 15mm rise, 660mm wide
Cuvete: MERIDA 2346 Neck
Tija sa: MERIDA Expert 30.9mm, 15mm offset
Sa: MERIDA COMFORT
Pedale: VPE-891
Baterie: Shimano E8010 500Wh
Display: Shimano SC-E6010
Motor: Shimano [E8000]
Culoare: albastru-negru-alb
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXS(43)S(47)M(51)L(55)XL(59)
TOP TUBE565580590610630
SEAT TUBE430470510550590
CHAIN STAYS475475475475475
HEAD TUBE ANGLE70.5717171.571.5
SEAT TUBE ANGLE7473.573.57373
BOTTOM BRACKET DROP7070707070
HEAD TUBE LENGTH130140155175205
FORK LENGTH477477477477477
REACH385391397404415
STACK627638653674702
WHEEL BASE11011105111611241145
STAND OVER HEIGHT723757792827864

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta electrica Merida eSPRESSO 600, 2018, albastru

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 51913
  • Disponibilitate: 2-3 zile
  • 13.199lei
  • 10.899lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile