Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Acest website nu foloseste nici un sistem de tracking pentru a obtine statistici despre utilizatori anonimi
-10% Bicicleta Merida Big.Seven 100, 27.5", 2018, gri-galben
Cadru: Big 9 TFS BC-S
Mărimi cadru: XS (13.5" - 34 cm) / S (15" - 38 cm) / M (17" - 44 cm) / L (19" - 48 cm)
Telescop față: Nu este inclus
Lockout: Nu este inclus
Furcă: SR 27 XCM HLO 100
Manetă de frână: Shimano M315
Frână față: Shimano M315 
Frână spate: Shimano M315 
Disc Frână Față: Shimano 180mm RT10-CL
Disc Frână Spate: Shimano 160mm RT10-CL
Lanț: KMC M99
Angrenaj: Shimano FCMT100 40-30-22
Butuc pedalier: Shimano UN100 BSA
Schimbător față: Shimano M3000
Schimbător spate: Shimano Alivio
Pinioane: Shimano CS-HG200-9 11-34
Pedale: VP, VPE-891
Ghidon: Merida Expert CC 720 R10
Tijă ghidon: Merida Comp 31.8 7
Butuc față: Shimano CL
Butuc spate: Shimano CL
Ax Față: Nu este inclus
Ax Spate: Nu este inclus
Jantă: Merida Big 7 Comp CC
Șa: Merida Sport
Tijă șa: Merida Comp SB0 30.9mm
Manetă schimbător față: Shimano Altus SL-M2000
Manetă schimbător spate: Shimano Altus SL-M2000
Anvelopă față: Maxxis Ikon 27.5 2.2 fold
Anvelopă spate: Maxxis Ikon 27.5 2.2 fold
Greutate: 13.45 kg - S (15")
Culoare: gri-galben
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXSSML
TOP TUBE550570590610
SEAT TUBE340380440480
CHAIN STAYS430430430430
HEAD TUBE ANGLE69696969
SEAT TUBE ANGLE73737373
BOTTOM BRACKET DROP30303030
HEAD TUBE LENGTH100115130145
FORK LENGTH487487487487
REACH378394409425
STACK563577591605
WHEEL BASE1056107810991120
STAND OVER HEIGHT649689740778


Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta Merida Big.Seven 100, 27.5", 2018, gri-galben

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 30761
  • Disponibilitate: In Stoc
  • 2.989lei
  • 2.689lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile