Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Acest website nu foloseste nici un sistem de tracking pentru a obtine statistici despre utilizatori anonimi
-16% Bicicleta Merida REACTO 4000, 2018, negru-argintiu-albastru
Cadru: Reacto CF2 direct [386] 
Mărimi cadru: XS (47 cm) / S (50 cm) / SM (52 cm) / ML (54 cm) / L (56 cm) / XL (59 cm)
Suspensie spate: Nu este inclus 
Lockout: Nu este inclus 
Furcă: Reacto Carbon pro-direct
Manetă de frână: Shimano 105
Frână față: Shimano 105-direct BR-5810
Frână spate: Shimano 105-direct BR-5810
Disc Frână Față: Nu este inclus
Disc Frână Spate: Nu este inclus
Lanț: KMC X11-1
Angrenaj: FSA Gossamer Pro 52-36 [386]
Butuc pedalier: FSA PF386 BB
Schimbător față: Shimano 105 DF
Schimbător spate: Shimano 105 RD-5800SS
Pinioane: Shimano CS-5800-11 11-28
Pedale: Nu este inclus
Ghidon: Merida Expert Aero 31.8
Tijă ghidon: Merida Expert 31.8 -5
Butuc față: Road seal bearing
Butuc spate: Road seal bearing
Ax Față: QR
Ax Spate: QR
Jantă: Merida Expert 35 CW pair
Șa: Merida Race
Tijă șa: Reacto carbon Race [Di2 ready]
Manetă schimbător față: Shimano 105 
Manetă schimbător spate: Shimano 105 
Anvelopă față: Continental Grand Sport Race 25 fold
Anvelopă spate: Continental Grand Sport Race 25 fold
Greutate: 8.49 kg - M-L (54 cm)
Culoare: negru-argintiu-albastru
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXXS(44)XS(47)S(50)SM(52)ML(54)L(56)XL(59)
TOP TUBE515520535545560575590
SEAT TUBE440470500520540560590
CHAIN STAYS408408408408408408408
HEAD TUBE ANGLE70717172.5737373.5
SEAT TUBE ANGLE74.574.5747473.57373
BOTTOM BRACKET DROP70707066666666
HEAD TUBE LENGTH122132142162177197217
FORK LENGTH368368368368368368368
REACH372373381385390394402
STACK516529539558575593616
WHEEL BASE98498199199099510051014
STAND OVER HEIGHT712735759782802821848

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta Merida REACTO 4000, 2018, negru-argintiu-albastru

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 50172
  • Disponibilitate: In Stoc
  • 7.989lei
  • 6.689lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile