Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Acest website nu foloseste nici un sistem de tracking pentru a obtine statistici despre utilizatori anonimi
-15% Bicicleta Merida Scultura Disc 4000, 2018, negru-argintiu
Cadru: SCULTURA DISC CF2
Marime cadru: XXS (44 cm) / XS (47 cm) / S (50 cm) / SM (52 cm) / ML (54 cm) L (56 cm) / XL (59 cm)
Furca: Pro full carbon tapered fork with 12mm through axle
Schimbator fata: Shimano 105
Schimbator spate: Shimano 105
Manete schimbator: Shimano RS505, 22 viteze
Manete frana: Shimano 105
Frana: Shimano RS505 hydraulic disc brakes, 160mm rotors
Chainwheel: Shimano 105 50-34 teeth
Lant: KMC X11-1
Butuci: MERIDA sealed bearing hubs with 12mm through axles, centerlock
Jante: MERIDA Expert 22mm profile SL disc
Freewheel: Shimano CS-5800, 11 speed, 11-28 teeth
Anvelope: Continental Ultra Sport II 25c folding
Spite: Double Butted Black stainless
Pipa ghidon: MERIDA Expert, 3d forged, 6061 aluminium, Oversize clamp, -5 degree
Ghidon: MERIDA Expert double butted 6061 aluminium compact drop, oversize clamp
Cuvete: MERIDA M2331
Tija sa: MERIDA Carbon Comp 15mm, 27.2mm offset
Sa: MERIDA Sport
Pedale: Neincluse
Greutate: 8.47 kg
Culoare: negru-argintiu
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXXS(44)XS(47)S(50)SM(52)ML(54)L(56)XL(59)
TOP TUBE515520530545560575590
SEAT TUBE440470500520540560590
CHAIN STAYS408408408408408408408
HEAD TUBE ANGLE71717273737373.5
SEAT TUBE ANGLE7574,5747473,57373
BOTTOM BRACKET DROP66666666666666
HEAD TUBE LENGTH120130140150170190215
FORK LENGTH375375375375375375375
REACH376373375386390394401
STACK519529542555574593619
WHEEL BASE98298397998599810051014
STAND OVER HEIGHT701720750769787807836

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta Merida Scultura Disc 4000, 2018, negru-argintiu

  • Producator: Merida
  • Cod produs: SculturaDisc4000
  • Disponibilitate: In Stoc
  • 8.589lei
  • 7.289lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile