Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Acest website nu foloseste nici un sistem de tracking pentru a obtine statistici despre utilizatori anonimi
-13% Bicicleta MTB Merida Big.Nine 40-D, 29", 2018, portocaliu-negru
Cadru: Big Nine Speed Alloy 
Mărimi cadru: S (15" - 38 cm) / M (17" - 43 cm) / L (19" - 47 cm) / XL (21" - 51 cm) / XXL (23" - 58 cm) 
Furcă: SR XCM HLO 100 
Manetă schimbător față: Shimano ST-EF505-3 EZ-fire
Manetă schimbător spate: Shimano ST-EF505-9 EZ-fire
Schimbător față: Shimano FD-M2000
Schimbător spate: Shimano Altus RD-M370
Telescop față: Nu este inclus 
Lockout: Nu este inclus 
Manetă de frână: Shimano EF505 
Frână față: Shimano ST-EF505 
Frână spate: Shimano ST-EF505 
Disc Frână Față: Shimano RT10 160 CL
Disc Frână Spate: Shimano RT10 160 CL
Lanț: KMC M99
Angrenaj: Shimano MT100 40-30-22 CG
Butuc pedalier: FSA TH-7420ST-W, Cartridge Bearing
Pinioane: Shimano CS-HG200-9 11-32
Pedale: VP VPE-891
Ghidon: Merida Speed 31.8 690 R15
Tijă ghidon: Merida Speed 31.8 7d
Butuc față: Shimano HB-TX505 CL 32H
Butuc spate: Shimano FH-TX505 CL 32H
Ax Față: Nu este inclus
Ax Spate: Nu este inclus
Jantă: Merida Alloy 622-17 32H
Șa: Merida Sport Comfort
Tijă șa: Merida Speed 27.2
Anvelopă față: Merida K1080 29*2.2 54-622 wire 30tpi
Anvelopă spate: Merida K1080 29*2.2 54-622 wire 30tpi
Culoare: portocaliu-negru
Greutate: 15.20 kg
Garantie: 2 ani

Geometrie:

FRAME SIZESSMLXLXXL
TOP TUBE558579599619640
SEAT TUBE382448486532583
CHAIN STAYS450450450450450
HEAD TUBE ANGLE707070.570.570.5
SEAT TUBE ANGLE73.573.573.57373
BOTTOM BRACKET DROP6060606060
HEAD TUBE LENGTH100110120130140
FORK LENGTH506506506506506
REACH375392408425442
STACK614623635644654
WHEEL BASE10711092110611261147
STAND OVER HEIGHT698755789829869

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta MTB Merida Big.Nine 40-D, 29", 2018, portocaliu-negru

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 20527
  • Disponibilitate: In Stoc
  • 2.689lei
  • 2.349lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile