Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Acest website nu foloseste nici un sistem de tracking pentru a obtine statistici despre utilizatori anonimi
-13% Bicicleta Merida Cyclo Cross 100, 2018, verde-galben
Cadru: CC Lite BC-D-Single BSA
Mărimi cadru: XS (47) ; S (50) ; S/M (52) ; M/L (54) ; L (56) ; XL(59)
Furcă: CC BC straight Disc
Manetă schimbător față: Nu este inclus
Manetă schimbător spate: Sram Apex SB-APX-A1
Schimbător față: Nu este inclus
Schimbător spate: Sram Apex 1
Manetă de frână: Sram Apex 1 -BL
Frână față: Promax Road PM mechanikus
Frână spate: Promax Road PM mechanikus
Disc Frână Față: Promax G160 6B
Disc Frână Spate: Promax G160 6B
Lanț: KMC X11-1
Angrenaj: FSA Vero Pro 40T CK-C616T
Butuc pedalier: FSA TH-7420ST, Cartridge Bearing
Pinioane: Sunrace CSMS8 11-42, 11s
Pedale: Nu este inclus
Ghidon: Merida Expert Compact Road 31.8
Tijă ghidon: Merida Comp 31.8 -6
Butuc față: Bearing Disc
Butuc spate: Bearing Disc Cassette
Ax Față: QR
Ax Spate: QR
Jantă: Merida Comp 22 Disc cross
Șa: Merida Sport
Tijă șa: Merida Road Comp SB12 27.2
Anvelopă față: Maxxis All Terrane 33 fold
Anvelopă spate: Maxxis All Terrane 33 fold
Culoare: verde-galben
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXS(47)S(50)SM(52)ML(54)L(56)XL(59)
TOP TUBE510525540555570590
SEAT TUBE470500520540560590
CHAIN STAYS425425425425425425
HEAD TUBE ANGLE7070.571727272
SEAT TUBE ANGLE757574747373
BOTTOM BRACKET DROP656565656565
HEAD TUBE LENGTH110130145160175195
FORK LENGTH395395395395395395
REACH370379379389389403
STACK524545561579593612
WHEEL BASE100510171018102310281048
STAND OVER HEIGHT740764781804817847

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta Merida Cyclo Cross 100, 2018, verde-galben

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 18671
  • Disponibilitate: In Stoc
  • 3.889lei
  • 3.389lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile