Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Bicicleta Merida Cyclo Cross 6000, 2018, negru-verde-alb
Cadru: Race Disc CF3 R12 [PF86] 
Mărimi cadru: XS - 47 cm / S - 50 cm / M - 53 cm / L - 56 cm / XL - 59 cm 
Furcă: CC Carbon Disc 15 
Manetă de frână: Parte din Set 
Frână față: Sram Apex DB-APX-A1 
Frână spate: Parte din Set
Disc Frână Față: Sram rotor 160
Disc Frână Spate: Sram rotor 160
Lanț: KMC X11-1
Angrenaj: Sram Apex 1 40T
Monobloc: Sram Pressfit PF86
Schimbător față: Nu este inclus
Schimbător spate: Sram Apex 1
Pinioane: Sram PG-1130 11-42
Pedale: Nu este inclus
Ghidon: Merida Expert Compact Road 31.8
Tijă ghidon: Merida Expert 31.8 -5
Butuc față: Bearing 6B 15-100
Butuc spate: Bearing 6B 12-142
Ax Față: Merida QR48N 15-100
Ax Spate: Merida QR48 12-142
Jantă: Merida Expert CC
Șa: Merida Expert
Tijă șa: Merida carbon Comp SB15 27.2
Manetă schimbător față: Nu este inclus
Manetă schimbător spate: Sram Apex SB-APX-HRD-A1
Anvelopă față: Maxxis All Terrane 33 fold
Anvelopă spate: Maxxis All Terrane 33 fold
Culoare: negru-verde
Greutate: 9 kg
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXS(47)S(50)M(53)L(56)XL(59)
TOP TUBE520530545558573
SEAT TUBE470500530560590
CHAIN STAYS423423423423423
HEAD TUBE ANGLE70.571.57272.572.5
SEAT TUBE ANGLE7473.573.573.573.5
BOTTOM BRACKET DROP6868686868
HEAD TUBE LENGTH100111131150171
FORK LENGTH398398398398398
REACH365372379398396
STACK521535554574594
WHEEL BASE1002998100310121028
STAND OVER HEIGHT725748775802826

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta Merida Cyclo Cross 6000, 2018, negru-verde-alb

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 18422
  • Disponibilitate: 2-3 zile
  • 9.989lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile