Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 300, 2018, albastru-negru
Cadru: new eSpresso E6000/E8000 
Mărimi cadru: 46 cm / 50 cm / 54 cm 
Suspensie spate: Nu este inclus 
Furcă: SR NEX-PM-DS-700C 
Manetă de frână: Accesoriu inclus 
Frână față: Shimano M315 
Frână spate: Shimano M315-J
Disc Frână Față: RT10 180 CL
Disc Frână Spate: RT10 180 CL
Lanț: KMC X9
Foaie lanț: Shimano CRE60 38 DCG
Braț pedalier: Shimano E6000 New '18 Crank
Butuc pedalier: Accesoriu inclus
Schimbător față: Nu este inclus
Schimbător spate: Shimano Altus RDM2000
Pinioane: Shimano CS-HG300-9 12-36
Pedale: XC pro alloy
Ghidon: Merida Expert OS 660 R15
Tijă ghidon: Merida Expert OS 17
Butuc față: Shimano HBTX505 CL
Butuc spate: Shimano FHTX505 CL
Ax Față: Accesoriu inclus
Ax Spate: Accesoriu inclus
Jantă: Merida 7 Comp CR
Șa: Merida Comfort
Tijă șa: Merida Expert H SB15 31.6
Manetă schimbător față: Nu este inclus
Manetă schimbător spate: Shimano Altus rapidfire
Anvelopă față: Continental Ride Tour 42 Ref.
Anvelopă spate: Continental Ride Tour 42 Ref.
Motor: E6002KL
Acumulator: Battery E8010 500Wh
Comutator regim: Mode Switch
Afișaj: Cyclo display
Culoare: albastru-negru
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESS(46)M(50)L(54)
TOP TUBE575585605
SEAT TUBE430470510
CHAIN STAYS465465465
HEAD TUBE ANGLE717171.5
SEAT TUBE ANGLE737373
BOTTOM BRACKET DROP707070
HEAD TUBE LENGTH140160180
FORK LENGTH477477477
REACH383390403
STACK638657679
WHEEL BASE108410951109
STAND OVER HEIGHT98610061028

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 300, 2018, albastru-negru

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 52033
  • Disponibilitate: 2-3 zile
  • 10.499lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile