Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 300 EQ, 2018, albastru-negru
Cadru: eSPRESSO L
Marimi cadru: S (46 cm) / M (50 cm) / L (54 cm)
Furca: Suntour NEX-PM-DS
Schimbator spate: Shimano Altus RDM2000
Manete schimbator: Shimano Altus rapidfire
Maneta frana: atasata
Frane: Shimano M315 hydraulic disc brakes, 180mm centrelock rotors
Chainwheel: Shimano CRE60 38
Aparator lant: 4117-0002 w/5104-0076
Lant: KMC X9
Butuci: Shimano TX505 centrelock
Jante: MERIDA 7 Comp CR
Freewheel: Shimano HG300, 9 speed, 12-36 teeth
Anvelope: Continental Ride Tour 42c with reflective strip
Spite: Black stainless
Lumini: Herrmans H-Flow / Rear light H-Trace E-Bike
Pipa ghidon: MERIDA Expert OS 17
Ghidon: MERIDA Expert Oversize clamp, 15mm rise, 660mm wide
Cuvete: MERIDA 2346 Neck
Tija sa: Merida Expert 15mm lay back, 31.6mm
Sa: MERIDA COMFORT
Pedale: VPE-891
Baterie: Shimano E8010 500Wh
Carrier: BY-3T3C
Display: Shimano SC-E6010
Motor: Shimano [E6002KL]
Fender: SW-FA 513 w/MSI(SW-FV-513 + FV-515)
Picior de sprijin: Massload K-mount Alloy
Antifurt: Abus 5650 LH-3 lock
Greutate: 23.10 kg
Culoare: albastru-negru
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESS(46)M(50)L(54)
TOP TUBE575585605
SEAT TUBE430470510
CHAIN STAYS465465465
HEAD TUBE ANGLE717171.5
SEAT TUBE ANGLE737373
BOTTOM BRACKET DROP707070
HEAD TUBE LENGTH140160180
FORK LENGTH477477477
REACH383390403
STACK638657679
WHEEL BASE108410951109
STAND OVER HEIGHT98610061028

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 300 EQ, 2018, albastru-negru

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 52077
  • Disponibilitate: 2-3 zile
  • 11.099lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile