Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 600 EQ, 2018, albastru
Cadru: eSPRESSO L E8000
Marime cadru: XS (43 cm) / S (47 cm) / M (51 cm) / L (55 cm)
Furcu: Suntour NEX-E25 DS, 15mm bolt through
Schimbator spate: Shimano Deore Shadow+
Manete schimbator: Shimano Deore
Manete frana: atasate
Frane: Shimano M315 hydraulic disc brakes, 180mm centrelock rotors
Chainwheel: Shimano CRE80-B 38
Aparatoare lant: SW-CG-173A
Lant: KMC X10e
Butuci: 15mm front hub
Jante: MERIDA 7 Comp CR
Freewheel: Shimano HG500, 10 speed, 11-42 teeth
Anvelope: Continental Ride Tour 42c with reflective strip
Spite: Black stainless
Lumini: Herrmans H-Flow / I-Valo integrated in Racktime carrier
Pipa ghidon: MERIDA Expert OS 17
Ghidon: MERIDA Expert Oversize clamp, 15mm rise, 660mm wide
Cuvete: MERIDA 2346 Neck
Tija sa: MERIDA Expert 30.9mm, 15mm offset
Sa: MERIDA COMFORT
Pedale: VPE-891
Baterie: Shimano E8010 500Wh
Carrier: Racktime alloy w/rear light
Display: Shimano SC-E6010
Motor: Shimano [E8000]
Fender: SW-FA 513 w/MSI(SW-FV-513 + FV-515)
Picior de sprijin: Massload K-mount Alloy
Antifurt: Abus 5650 LH-3 lock
Culoare: albastru-alb
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESXS(43)S(47)M(51)L(55)
TOP TUBE565580590610
SEAT TUBE430470510550
CHAIN STAYS475475475475
HEAD TUBE ANGLE70.5717171.5
SEAT TUBE ANGLE7473.573.573
BOTTOM BRACKET DROP70707070
HEAD TUBE LENGTH130140155175
FORK LENGTH477477477477
REACH385391397404
STACK627638653674
WHEEL BASE1101110511161124
STAND OVER HEIGHT627627631635

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 600 EQ, 2018, albastru

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 52356
  • Disponibilitate: Pre-Comanda
  • 13.899lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile