Acest website foloseste cookies. Continuarea pe acesta reprezinta acceptul dumneavoastra. Pentru mai multe detalii vedeti sectiunea Politica de confidentialitate
Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 800E EQ, 2018, gri-verde
Cadru: eSPRESSO L
Marime cadru: S (46 cm) / M (50 cm) / L (54 cm)
Furca: Suntour NEX-PM-DS-63mm travel
Manete schimbator: Shift Switch [Di2]
Manete frana: atasate
Frane: Shimano M500 hydraulic disc brakes, 180mm centrelock rotors
Angrenaj pedalier: Shimano CRE60 38
Aparatoare lant: 4117-0002 w/5104-0076
Lant: KMC X1
Butuci: Shimano M4050 centrelock front / Shimano Alfine 8 speed rear
Jante: MERIDA 7 Comp CR
Butuc: Shimano Gear 21
Spite: Black stainless
Sistem de lumini: Herrmans H-Flow / Rear light H-Trace E-Bike
Pipa ghidon: MERIDA Expert OS 17
Ghidon: MERIDA Expert Oversize clamp, 15mm rise, 660mm wide
Cuvete: MERIDA 2346 Neck
Tija sa: Merida Expert 15mm lay back, 31.6mm
Sa: MERIDA COMFORT
Pedale: VPE-891
Baterie: Shimano E8010 500Wh
Portbagaj: BY-3T3C
Display: Shimano SC-E6010
Motor: Shimano [E6002KL]
Aparatori: SW-FA 513 w/MSI(SW-FV-513 + FV-515)
Picior de sprijin: Massload K-mount Alloy
Antifurt: Abus 5650 LH-3 lock
Culoare: gri-verde-negru
Garantie: 2 ani

Geometrie:


FRAME SIZESS(46)M(50)L(54)
TOP TUBE575585605
SEAT TUBE430470510
CHAIN STAYS465465465
HEAD TUBE ANGLE717171.5
SEAT TUBE ANGLE737373
BOTTOM BRACKET DROP707070
HEAD TUBE LENGTH140160180
FORK LENGTH477477477
REACH383390403
STACK638657679
WHEEL BASE108410951109
STAND OVER HEIGHT98610061028

Scrie o recenzie

Nota: HTML nu este interpretat!
    Prost           Bun

Bicicleta dama electrica Merida eSPRESSO 800E EQ, 2018, gri-verde

  • Producator: Merida
  • Cod produs: 36886
  • Disponibilitate: Pre-Comanda
  • 12.899lei
  • Pretul include TVA

Optiuni disponibile